Čtvrtek__19
Sekunda vyrazila pod vedením odvážných vyučujících na LVK Krkonoše 2016. Cíl - chata Arnika. 
V sobotu po příjezdu začal padat sníh. "Snad vydrží co nejdéle".

V neděli celé dopoledne pršelo, strávili jsme ho v chalupě.  Odpoledne bylo velmi mokro, ale raději jsme šli alespoň na běžky. Nechtěli jsme, aby sekunda zbořila Arniku. Kam bychom jeli příští rok?
Pondělí - dneska jsme byli konečně na "sjezdovce" Spíš jsme odpoledne plavali, ale užili jsme si to. Kvíz: poznejte na fotkách z neděle a pondělí rozdíl:-)
Úterý - Dneska jsme byli na sjezdovkách. Všichni již jezdí na lanovce, i ti, co stáli prvně na lyžích. Odpoledne už byly podmínky dost nepříznivé, ale poradili jsme si s nimi úspěšně.
Středa - Dopoledne proběhly závody v běhu - měli jsme obavu, zda bude možné závody kvůli sněhovým podmínkám uskutečnit později. Odpoledne jsme jeli do Jilemnice, kde jsme navštívili Krkonošské muzeum.
Čtvrtek - Na čtvrtek jsme naplánovali celodenní výlet. Skibusem jsme jeli do Horních Míseček, odkud jsme pokračovali na Vrbatovu boudu a k Mohyle Hanče a Vrbaty. Účastníci měli na výběr mezi běžkami a pěší procházkou. Sice šla většina pěšky, ale někteří pak litovali. Večer proběhl karneval, kterého se zúčastnili všichni sekundáni. Super!
Pátek - vyhlášení vítězů lyžařských soutěží...

Další fotografie naleznete  ZDE  (fotogalerii budeme průběžně aktualizovat) 

Joomla templates by a4joomla