ANG_119  
Studentům prvního ročníku přichystalo letos naše gymnáziu netradiční uvítání v podobě třídenního předstudijního soustředění angličtiny.

A tak ve středu 24. srpna, kdy si ostatní středoškoláci užívali poslední dny prázdninového volna, ti naši poprvé zasedli do gymnaziálních lavic a okusili, jaké to je slyšet drnčení školního zvonku už v srpnu.
Program pro ně připravila studentka Pedagogické fakulty Karlovy univerzity, absolventka našeho gymnázia, Zuzana Kulichová. Dopolední i odpolední skupina po dobu tří dnů podstupovala čtyřhodinovou výuku angličtiny, jejímž cílem bylo pomoci studentům oprášit znalosti anglické gramatiky, rozšířit jejich slovní zásobu a především odbourat strach z mluvení před neznámými spolužáky.
Abychom nováčky hned na začátku studia nevylekali, přišli mezi ně i současní studenti s trochou chemické zábavy. Mladí členové Laborek.cz připravili díky tekutému dusíku, který často používají k „chemickému kouzlení“, výbornou čokoládovou zmrzlinu. Tou pak pohostili své nové spolužáky a zároveň je tak trochu chytli na udičku, aby se alespoň přišli na jejich práci a pokusy v září podívat.
Všem studentům děkujeme za účast a přejeme hodně úspěchů ve studiu!
Fotografie najdete ZDE      

Joomla templates by a4joomla