Poslední únorový den proběhlo okresní kolo zeměpisné olympiády v Kladně. Všichni soutěžící museli předvést znalosti a dovednosti v práci s atlasem, ve znalostním testu a v praktické části. Velkou radost nám udělalo vítězství našich studentů hned ve dvou kategoriích.

Matěj Šmehýl z primy suverénně ovládl nejmladší kategorii A, když získal 85 bodů ze 100 možných. Dalším naším vítězem se stal Vojtěch Pek z kvarty dokonce s 86 body. Neztratili se ani ostatní. Nikola Brantová ze sekundy skončila na 3. místě, Pavel Roll ze septimy se umístil na 4. místě, Vojtěch Minárik z primy a Jan Kimr z kvarty byli shodně pátí a Taťána Neustupová ze sekundy obsadila 6. místo. Všem soutěžícím děkujeme za reprezentaci školy a Matějovi s Vojtou držíme palce v krajském kole.
Hana Knížková