DOD2017__114
 V úterý 5.12.2017 proběhl na naší škole Den otevřených dveří. Dopoledne se přišlo několik zájemců o studium se svými rodiči podívat do školy a do vybraných vyučovacích hodin. Při tom se setkali i s hordou cca 30 čertů a andělů kolem Mikuláše, kteří se ten den pohybovali po škole. Snad nikoho z uchazečů neodnesli.

Odpoledne vyrazily po škole postupně tři poměrně početné výpravy zájemců. Po úvodním slovu ředitele si uchazeči prohlédli připravené prezentace jednotlivých předmětů – tělesné výchovy, humanitních předmětů, výpočetní techniky, cizích jazyků, poté shlédli ve fyzice pokusy, které si sami připravili a před uchazeči prezentovali čtyři šikovní terciáni, následovala laboratoř biologie s mnoha vycpanými i živými organismy a na závěr proběhla prezentace Laborek.cz, kde viděli vzduchové dělo, blesky vypálené do dřeva, blesk v plexiskle a další zajímavé pokusy. Poté si účastníci prohlédli novou laboratoř chemie a vyrazili do většinou již ztemnělých ulic. Věříme, že se jim náš Den otevřených dveří líbil a přijdou k nám na přijímací zkoušky. Na všechny se moc těšíme.
Fotogalerii naleznete ZDE.