Dobrý den,

dovolte nám, abychom Vám předali důležité informace k zájezdu do Velké Británie 2020.

Informace k zájezdu do Velké Británie

Milí studenti, vážení rodiče,

vím, že čekáte na informace ohledně zájezdu do Velké Británie, původně plánovaného na červen 2020. S CK Tour jsem každý týden v kontaktu, ale podle vývoje situace v naší zemi i ve světě se každou chvíli plány cestovních kanceláří mění.

Vyjet v současnosti do zahraničí nelze a myslím, že byste nakonec vyjet nechtěli, ani kdyby se hranice v červnu otevřely, protože pandemie cloumá evropskými zeměmi různě. (Ale oficiálně se zákaz výjezdu do zahraničí mění průběžně, což je pro cestovky obecně ten největší problém.)

Co lze v takovém případě dělat, aby to pokud možno nebolelo (hlavně finančně): cestovky zájezd neruší, pokud podle všeobecných podmínek mohou v případě nepředvídatelných událostí změnit termín zájezdu (a CK Tour termín změnit může a chce). Pokud zruší zájezd klient (ten může kdykoli z jakýchkoli důvodů), musí bohužel počítat se storno poplatkem a finančně tratí.

Naše škola dostala od CK Tour nabídku na stejný zájezd s totožným programem za stejnou cenu ve zhruba stejném období v r.2021. Vidím to jako velmi přijatelnou možnost.

CK oficiálně ovšem sdělí všem klientům změnu termínu až v den začátku původního termínu, aby dostála smlouvě ohledně nemožnosti pořádat původně plánovaný zájezd.

Přeji hodně zdraví a těším se na shledání .

Dana Čablová