Gymnázium V. Beneše Třebízského ve Slaném shání dobrovolníky z praxe či z řad VŠ studentů, kteří jsou ochotni podělit se s našimi studenty o své zkušenosti ze studia či z praxe. Naším cílem je vytvořit databázi dobrovolníků (napříč všemi obory), které budou studenti gymnázia moci kontaktovat ve chvíli, kdy se budou rozhodovat o své budoucí profesi.  Forma spolupráce je poté už jen na Vás. Můžete si s nimi vyměnit pár e-mailů, chatovat na Facebooku, osobně se sejít nebo je vzít na krátkou exkurzi k sobě do zaměstnání či na VŠ přednášku. Na oboru ani na věku nezáleží, důležitá je ochota sdílet své pracovní či studijní zkušenosti s mladšími generacemi.

Máte zájem zapojit se do tohoto projektu? Zašlete prosím na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. následující informace:

1.     1)  jméno + příjmení
  2.     2)  kontakt, který bude uveden v databázi (volba je na vás, může to být e-mail, telefon, sociální síť…)
  3.     3)  informaci, zda jste VŠ student nebo absolvent VŠ z praxe
  4.     4)  v jakém oboru se pohybujete (např. student ekonomie; lékař; vědec v oboru biochemie; psycholog)

Všem dobrovolníkům předem děkujeme a budeme je průběžně kontaktovat s podrobnějšími informacemi.