Milé studentky, milí studenti, vážení rodiče,

 

od 8. 6. 2020 je možný za speciálních podmínek vstup do školy pro studenty primy až septimy a 1. až 3. ročníků. Na našem gymnáziu bude ve výše uvedené době probíhat výuka takto:

8. - 9. 6. 2020 budou ve škole probíhat přijímací zkoušky do gymnázia a 10. - 16.6.2020 probíhají ve škole ústní maturity. Protože oboje běží v ochranném režimu, vstup do školy studentům primy až septimy a 1. až 3. ročníků po tuto dobu nebude umožněn. Podle možností bude pokračovat výuka na dálku, ale asi trochu komplikovaná tím, že mnozí pedagogové budou u přijímacích zkoušek nebo u maturit. Prosíme proto o pochopení.

 Od 17. do 26. 6. 2020 bude probíhat výuka ve speciálním režimu, tj. kombinovaně. Její část se bude odehrávat ve škole, část poběží dálkovým způsobem. Momentálně vytváří pedagogický sbor ve spolupráci s panem zástupcem plán této výuky. Ve škole smí být při speciálním režimu maximálně 15 studentů ve třídě, takže kdybychom chtěli učit úplně všechny, do prostor školy bychom se nevešli a měli bychom málo kantorů.

Plán výuky na toto období bude včas zveřejněn na webových stránkách školy.

V úterý 23.6.2020 bude ve škole probíhat projektový den "Přírodovědné pokusy, které běžně na školách neuvidíte, ale k výuce se hodí". Chceme vám ukázat pokusy, se kterými jezdíme do televize, do jiných škol a dalších subjektů. Jsou to pokusy náročné na přípravu a běžně se ve škole dělat nedají. Využijte prosím tuto příležitost a přijďte se na ně podívat. Výuka na dálku toho dne probíhat nebude a nebudete si ji ani muset nijak nahrazovat.

Podrobnosti a především odkaz na tabulku, prostřednictvím které bychom potřebovali zjistit, kolik vás 23. 6. 2020 opravdu přijde (kvůli množství chemikálií, pracovišť atd.), najdete na iskole. Je potřeba se do tabulky zapsat nejpozději do pátku 12.6.2020.

Vysvědčení budou třídní vydávat 30.6.2020 ve škole. Jak přesně to bude probíhat (abychom dodrželi hygienická pravidla) se včas dozvíte opět na webových stránkách školy.

Děkuji za pochopení, v současné situaci je obtížné vše nějakým rozumným způsobem zkombinovat.

Věřím, že v září již bude vše probíhat tak, jak jsme byli zvyklí a sejdeme se všichni ve škole.

Milan Dundr

ředitel školy

Joomla templates by a4joomla