Vzhledem k množícím se dotazům na postup v případě přímého kontaktu s pozitivně testovanou osobou vám upřesňujeme, jak postupovat.
Pokud jste byli nebo jste v kontaktu (v rodině, v příbuzenstvu nebo se spolužáky apod.) s pozitivně testovanou osobou na COVID, zůstaňte doma v karanténě do rozhodnutí hygienické stanice.
Nechoďte do školy, zbytečně ohrozíte své spolužáky. Snažíme se normální výuku udržet co nejdéle, potřebujeme ale i vaši spolupráci.
Dodržujte všechna nařízená i doporučená pravidla, noste roušky v určených prostorech, hlavně dodržujte důsledně hygienu. Pokud se u vás projeví některý z příznaků (kašel, zvýšená teplota, ztráta chuti či čichu...) nechoďte do školy a konzultujte svůj stav s lékařem.
vedení školy