Vážení studenti, vážení rodiče,

opět Vám musím sdělit změnu, která nastává počínaje zítřkem.

Podle Usnesení vlády České republiky ze dne 12. října 2020 č. 1022 se s účinností od 14. října 2020 od 00:00 hod. do 1. listopadu 2020 do 23:59 zakazuje osobní přítomnost žáků všech tříd našeho gymnázia na vzdělávání ve škole. Proto na zbytek tohoto týdne a na následující týden všichni přecházíme na distanční výuku (výuku na dálku). Nezapomeňte prosím, že distanční výuka je v tomto školním roce již uzákoněna jako povinná. 26. a 27. října 2020 je stále volno, takže na konci října bude 9 volných dnů (od 24. října do 1. listopadu včetně).

Věřím, že distanční výuku společně zvládneme a přeji Vám příjemné dlouhé prázdniny na konci měsíce. Nezapomeňte při tom prosím dodržovat veškerá vládní a hygienická opatření, abyste se vyhnuli nákaze koronavirem.

Milan Dundr