Vážení rodiče, zákonní zástupci,

dovolte, abychom Vás pozvali na třídní schůzky Gymnázia Václava Beneše Třebízského, které se budou konat 18. listopadu 2020 od 16 hodin. Vzhledem k přetrvávajícím epidemiologickým opatřením se uskuteční online formou s třídním učitelem.

Jako přihlašovací údaje použijte prosím žákovský školní e-mail, případně Váš soukromý gmail. Přístup z domén seznam.cz, centrum.cz apod. bohužel není možný.

Pokud byste cítili potřebu jednat individuálně s konkrétním vyučujícím, kontaktujte jej prostřednictvím e-mailové adresy ve tvaru Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Ve středu 18. 11. 2020, krátce před 16. hodinou, se prosím připojte pomocí odkazu Google Meet, který naleznete i s pozvánkou v aplikaci Skolaonline.

Děkujeme a těšíme se na Vaši hojnou účast!