V úterý 6. 12. 2022 proběhl na naší škole den otevřených dveří
, na který letos zavítal nečekaně velký počet návštěvníků.

V dopoledních hodinách měli zájemci o studium i jejich rodiče možnost podívat se přímo do výuky. Mezi hodinami se pak zahřáli teplým čajem či naopak zchladili zmrzlinou, kterou pro ně naše studentky vyráběly za pomoci kapalného dusíku. Nezahálely ani vyučující, které pro budoucí studenty napekly sladké i slané dobroty k zakousnutí.

Odpoledne pak na návštěvníky čekaly komentované prohlídky školy s bohatým programem. Zájemci o studium si mohli prohlédnout výukové prostory, zhlédnout zajímavé experimenty, vyzkoušet si práci s moderními 3boardy, okouknout práci nadšenců z kroužku robotiky, koupit si motýly z motýlária, vyslechnout si hudební vystoupení studentů ve zbrusu novém nahrávacím studiu a mnoho dalšího. Samozřejmostí pak byla možnost popovídat si se současnými studenty i profesory a vyslechnout si jejich pohled na školu.

Domů si všichni přítomní mohli odnést originální vykrajovátka s vánočními motivy, které pro ně ve svém volném čase vytiskli na 3D tiskárně studenti ze skupiny Laborky.cz.

Děkujeme všem za účast a budeme se na Vás či Vaše děti těšit u přijímacích zkoušek!

Zuzana Mikolášová

Další fotografie naleznete ZDE