Pořídili jste si knihu v angličtině, ale po čase už se Vám na ni doma jen lepí prach? Nyní máte ideální příležitost, jak se jí užitečně zbavit! Naše škola rozšiřuje anglickou knižní sbírku a hledá dárce či sponzory, kteří by nám rádi pomohli.

Zájem máme o jakékoli knihy v anglickém jazyce  (žánr, úroveň angličtiny ani věková skupina nejsou rozhodující). Našim čtenářům je od 11 do 19 let, proto nepohrdneme pohádkami, dívčími romány, fantasy povídkami ani náročnějšími tituly.

Jak knihu škole darovat? Každý všední den ji můžete donést na vrátnici školy, případně do kabinetu AJ ve 2. patře u auly. Pokud nemáte zrovna cestu kolem, můžete nás kontaktovat na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a domluvit se na jiné formě předání.

Chcete-li naši anglickou knihovničku podpořit finančně, na výše uvedeném e-mailu se s Vámi rádi domluvíme, jaké tituly by naši mladí čtenáři nejvíce ocenili.

Za jakýkoli dar děkujeme!

PhDr. Zuzana Mikolášová