Ve středu 20. 2. 2024 se v aule slánského gymnázia uskutečnilo školní kolo recitační soutěže  Slánka.  Poděkování za úspěšnou  realizaci této významné kulturně-společenské  akce patří učitelkám českého jazyka Mgr. Janě Poštové a Mgr. Petře Čermákové, které pro tuto soutěž  zodpovědně připravovaly jednotlivé studentky a studenty nižších ročníků naší školy. Poděkování za předvedené recitační výkony patří pochopitelně také všem soutěžícím.

Do oblastního kola, které se uskuteční v březnu v Městském centru Grand,  postoupily na základě rozhodnutí poroty  Anna Fialová ze sekundy a dále dvě studentky kvarty  Jarmila Bartoníčková a Marie Milada Uhlířová
Přejme proto  těmto žákyním hodně úspěchů při reprezentaci naší školy i v dalších soutěžních kolech.
 
Mgr. Zdeněk Víšek
 
Další fotografie naleznete ZDE


Joomla templates by a4joomla