Vážení rodiče, obracíme se na Vás s informací o příspěvcích SRPŠ naší školy. Zde najdete  pdf  Dopis pro rodiče  , ve kterém je stručně popsána činnost SRPŠ naší školy.
Příspěvek na žáka činí 600,- Kč.Velmi bychom uvítali, kdyby tyto prostředky mohly být čerpány na projekty, které již běží, a tak se na Vás obracíme s prosbou úhrady uvedené částky do 20.11.2014. Peníze budou vybírat třídní učitelé, případně využijte pro platbu účet vedený u KB, číslo účtu 107-3827450257/0100. U platby prosím uveďte v textu jméno, příjmení a třídu studenta pro identifikaci platby. Pokud jako rodiče studentů máte možnost přispět vyšší částkou (dar), můžete využít adresný způsob na našich stránkách www.stromprani.cz, kde jsou uvedena aktuální přání profesorů a žáků, nebo se obraťte na hospodářku SRPŠ (tel. 734 461500). 


Joomla templates by a4joomla