DSC 0005 bwresize
V pátek 14.12.2012 jsme byli svědky zajímavé podívané. Po škole se to totiž jen hemžilo studenty v oblecích. Jednoho z nich, Jana Bláhu ze 4.A, napadlo, že by bylo vtipné a zajímavé jen tak, bezdůvodně, přijít do školy ve společenském oděvu. A tak vznikla akce s názvem Suit up!

Původně se to týkalo jen jeho a pár kamarádů, nakonec však do školy přišlo kolem 25 takto oděných chlapců z několika ročníků. Mezi ostatními studenty a obzvláště vyučujícími to mělo velký ohlas. Jen nikdo nechtěl pochopit, že to byla akce čistě nahodilá, spontánní a hlavně bezdůvodná. Pak ředitel dokonce zavtipkoval, že bychom z toho mohli udělat školní uniformy. Pokud ne uniformy, tak alespoň tradici. A napříště by se třeba mohly přidat i dívky.
A co vy, přidáte se příště?