Základní informace o spolku:

Celý název spolku: Spolek přátel gymnázia Slaný

Adresa: Spolek přátel gymnázia Slaný, Smetanovo nám. 1310, 274 01 Slaný

IČ: 06584373      Nejsme plátci DPH

Číslo účtu: 115-6821420237/0100  KB Slaný - pro platbu příspěvků uveďte prosím do zprávy pro příjemce třídu a příjmení
Příspěvek pro šk.rok 2022/23 činí 600,- Kč a je splatný do konce listopadu 2022.
Příspěvek se platí za každého žáka. Nebráníme se sponzorským darům, které jsou určeny na podporu školy.  Děkujeme.

Kontakt:
Kontaktovat nás můžete přímo prostřednictvím stránek nebo:
Předseda spolku: Lucie Beznosková    tel.: 602 402 004
email: spolek[zavinac]gymnaziumslany.cz

Cíle spolku:

• Organizování rodičů žáků, přátel, podporovatelů a sponzorů Gymnázia Václava Beneše Třebízského ve Slaném.
  • Ochrana zájmů žáků gymnázia.
  • Materiální podpora výchovně vzdělávací činnosti školy.
  • Podpora spolupráce gymnázia s dalšími tuzemskými i zahraničními školami.
  • Podpora vzdělávacích, kulturních, vědeckých, osvětových, sportovních, publikačních, poznávacích, zahraničních a jiných aktivit žáků.
  • Zlepšení vybavenosti gymnázia, modernizace a vylepšení vnitřního a vnějšího prostředí školy a modernizace výuky.
  • Poskytování obecně prospěšné činnosti v oblasti vzdělávání, kultury a sportu.
  • Rozvoj občanské společnosti.
  • Vzdělávání dětí a mládeže v neformálním vzdělávání, práce s dětmi a mládeží.

"Co za 600,- ?" - na tuto otázku najdete odpověď ZDE.